باکتابام چگونه کار می‌کند؟

.

باکِتابام، بستر فرهنگی مناسبی است برای خرید و فروش کتاب‌های شخصی دست‌دوم بدون اینکه خریدار و فروشنده‌ی کتاب با یکدیگر روبرو شوند.

کتاب‌هایی که در وب‌سایت باکِتابام مشاهده می‌کنید، در واقع متعلق به باکِتابام نیست؛ صاحب کتاب‌های موجود در وب‌سایت باکِتابام خود کاربران‌ هستند. باکِتابام فقط به عنوان واسطی بی‌طرف و امین میان خریدار و فروشنده‌ی کتاب عمل می‌کند.

مبلغی که خریدار هنگام خرید کتاب از طریق درگاه پرداخت زرین‌پال در وب‌سایت باکتابام پرداخت می‌کند، درواقع به حساب باکتابام واریز می‌شود و نه فروشنده‌ی کتاب؛ این وجه تا زمان دریافت کتاب توسط خریدار به‌صورت امانت نزد باکتابام باقی می‌ماند و سپس مطابق شرایط و ضوابط باکتابام به فروشنده پرداخت می‌شود.

.

از آنجاییکه پاسخ تمامی پرسش‌های متداول درباره‌ی تجربه‌ی خرید و فروش کتاب در باکتابام در راهنمای جامع باکتابام موجود است، توصیه می‌شود که پیش از هر اقدامی حتماً دو بخش زیر را به دقت مطالعه کنید:

.

 کاربر باکتابام به عنوان خریدار کتاب:

 پرسش‌های متداول درباره‌ی تجربه‌ی خرید کتاب از باکتابام

 آشنایی با بخش‌های مختلف حساب کاربری من به عنوان خریدار

.

.

 کاربر باکتابام به عنوان فروشنده کتاب

 پرسش‌های متداول درباره‌ی تجربه‌ی فروش کتاب در باکتابام

 آشنایی با بخش‌های مختلف حساب کاربری من به عنوان فروشنده

.

.

.

چنانچه پس از مطالعه‌ی راهنمای جامع باکتابام به کمک بیشتری نیاز داشتید، به دو روش زیر در خدمت شما هستیم:

  • سیستم چت آنلاین باکِتابام

  • گفتگوی تلفنی

.

سیستم چت آنلاین باکتابام

باکتابام همواره در تلاش است تا در هر ساعت از شبانه‌روز از طریق سیستم چت آنلاین در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما کاربران گرامی باشد.

 سیستم چت آنلاین باکتابام در وضعیت آنلاین است ولی پاسخی دریافت نمی‌کنم؟

 سیستم چت آنلاین باکتابام را همیشه در وضعیت آنلاین مشاهده می‌کنید. فارغ از اینکه پرسش شما در سیستم چت آنلاین باکتابام در چه ساعتی از روز انجام می‌شود، چنانچه در همان لحظه پاسخی دریافت نکردید، حتما در اسرع وقت به پرسش شما در همان باکس گفتگو پاسخ داده خواهد شد.

 چگونه می‌توانم پاسخ پرسش‌ام را در سیستم چت آنلاین باکتابام پیگیری کنم؟

کاربر مهمان (هنوز ثبت نام نکرده): اگر با همان وسیله‌ای (موبایل/لپ‌تاپ/تبلت) که ابتدا پیام داده‌اید دوباره در وب‌سایت باکتابام آنلاین شوید، می‌توانید پاسخ پشتیبانی باکتابام را در آنجا ببینید.

کاربر باکتابام: ثبت نام در باکتابام از طریق موبایل انجام می‌شود. اگر شما هنگام ثبت نام، ایمیل خود را نیز وارد کنید، گفتگوی انجام شده در سیستم چت آنلاین باکتابام به صورت خودکار برای شما از طریق ایمیل ارسال خواهد شد.

کاربر باکتابام (به‌عنوان فروشنده): ثبت نام در باکتابام از طریق موبایل انجام می‌شود. شما باید به عنوان کاربر باکتابام جهت ایجاد حساب فروشندگی‌تان در وب‌سایت باکتابام، ایمیل‌تان را در سایت وارد کند. بنابراین، گفتگوی انجام شده در سیستم چت آنلاین باکتابام به صورت خودکار برای شما از طریق ایمیل ارسال خواهد شد.

.

گفتگوی تلفنی

برای انجام گفتگوی تلفنی که همواره فقط ارتباط یک‌سویه از سمت باکتابام با شما از طریق موبایلی که با آن ثبت نام کرده‌اید خواهد بود، فقط کافی است کلمه‌ی «باکتابام» را به شماره‌ی پیامک وب‌سایت باکتابام ارسال کنید. تیم پشتیبانی باکتابام در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

شماره پیامک باکتابام: ۱۰۰۰۹۳۶۱۳۶۹۸۹۹

 باکتابام چه زمانی با من تماس می‌گیرد؟

 اگر مایلید باکتابام در بازه‌ی زمانی مشخصی با شما تماس بگیرد، کافی است هنگام ارسال پیامک، به همراه کلمه‌ی «باکتابام»، بازه‌ی زمانی دلخواه‌تان (مثلا: بین ساعت ۱۴ تا ۱۶ امروز) را نیز بنویسید؛ در صورت امکان، حتما درخواست شما رعایت خواهد شد.


کد QR

منو