حریم شخصی با کتابام

 

باکتابام، متعهد و پایبند به حفظ و رعایت حریم خصوصی و شخصی کاربران (خریدار/فروشنده) است و در محافظت از این امانت تمام تمهیدات و راهکارهای لازم و فنی را بکار خواهد گرفت، و تحت هیچ شرایطی مگر در راستای خدمت رسانی به کاربران استفاده نخواهد کرد.
معتقدیم که جریان آزادانه‌ی اطلاعات و سهولت دسترسی به آن در دنیای مجازی، سودمندی‌ها و نگرانی‌هایی را توامان به همراه دارد. برای مقابله با پیامدهای ناگوار و در مواردی غیرقابل جبران، بهترین، عملی‌ترین و در دسترس‌ترین راهکار، محافظت از اطلاعات شخصی توسط کاربران است. این احتیاط و مراقبت با انتخاب مناسب ساختار رمز عبور و نیز شیوه‌‌های محافظت از آن آغاز می‌شود.
سوی دیگر ماجرا که از نظارت و تسلط کاربران خارج است، در واقع، وب‌سایت‌ها قرار دارند. هر چه وب‌سایت‌ها به اصول امنیتی و فنی، بهای تخصصی بیشتری بدهند گامی به پیش خواهد بود. این تمام ماجرا نیست، چرا که تعهد و پایبندی به اصول اخلاقی و رعایت حریم خصوصی کاربران برای وب‌سایت‌ها تعهدآور است. 
ایجاد بستری امن، متمرکز و به‌دور از حاشیه تنها با جلب اعتماد کاربران در بستر زمان و در پیش‌گرفتن خط و مشی شفاف و اصولی به بار خواهد نشست. بدون شک، در این مسیر، همراهی و دقت نظر کاربران نیز ضروری است که نهایت دقت و رعایت شرایط و ضوابط و اصول حریم شخصی را به‌کار گیرند.
در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی غیرقابل پیش‌بینی فنی از قبیل مشکلات نرم‌افزاری، حملات اینترنتی، ویروس، هک شدن و موارد از این دست، و با شرط اینکه وب‌سایت باکتابام تمام اهتمام و تمهیدات لازم را به منظور جلوگیری از این حوادث به‌کار بسته، هیچگونه مسئولیتی در خصوص مشکلات احتمالی ناشی از بروز این اتفاقات متوجه باکتابام نخواهد بود.
باکتابام از اطلاعات شخصی شما کاربران گرامی با جدیت تمام و متعهدانه برای ایجاد فضایی سالم، فرهنگی، امن و بدون حاشیه محافظت خواهد کرد.

کد QR

منو